“Forma adaletini bana bırakın”

Teknik Direktör Yusuf Tokuş, idman öncesi saha içinde yaptığı toplantıda futbolculara formayı hak edenin alacağını söyledi.

Kızılcahamam kampına dün akşam yaptığı antrenmanla başlayan Kırmızı-Siyahlı takımımızın teknik patronu Yusuf Tokuş, antrenman öncesi yaptığı konuşmada “Takım halinde başarılı olmak istiyorsak çok çalışmamız gerekiyor. Bizler bunun için buradayız. Şimdiye kadar ki gidişattan memnunum. Bunun lig başlayan kadar da böyle devam etmesini istiyorum. Şunu hepiniz çok bilmelisiniz ki, kimsenin forma garantisi yok. Kim çok çalışır ve hak ederse formayı o kazanır. Daha önce çalıştığım kulüplerde bu hep böyle oldu.

Hiç ummadığınız bir arkadaşınız formayı alırsa kimse şaşırmasın. İnanın o formayı hak ettiği için almıştır. Bu ben görev yaptığım sürece de böyle olacak. Herkes bunun bilinciyle hareket etsin ve çalışmalarına devam etsin. Unutulmasın ki, bu takım sezon sonunda başarılı olursa bunun baş mimarı sizler olacaksınız. Ne kendinizi, ne de bizleri inanıp güvenenlere mahcup etmeyeceğinizi biliyorum. Siz hedefleriniz doğrultusunda çalışın. Forma adaletinin dağıtımını bana bırakın. Emin olun en çok hak eden o formayı giyecektir” diye konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*