Ersin Küçükoğlu İle Yollar Ayrıldı!

Bugün oynanan Serik Belediyespor beraberliği sonrası çıkardığı 11 nedeniyle büyük tepki toplayan Ersin Küçükoğlu ile yollar ayrıldı..

Yeni Çorumspor’da Teknik Direktör Ersin Küçükoğlu ile yollar ayrıldı. Bugün oynanan Antalya temsilcisi Serik Belediyespor beraberliği sonrası taraftarın hedefi olan genç teknik adam Ersin Küçükoğlu’nun Yeni Çorumspor macerası kısa sürdü.

Ersin Küçükoğlu, ikinci devrenin 2.maçı olan 1461 Trabzon karşılaşmasıyla geçtiği Yeni Çorumspor teknik direktörlüğünü bugünkü Serik Belediyespor maçıyla tamamladı. Takımın başında 9 maça çıkan Küçükoğlu, 4 galibiyet, 3 beraberlik ve 2 de mağlubiyet aldı.

Kulüpten konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Bugün sahamızda oynanan ve 1-1 beraberlikle sonuçlanan Serik Belediyespor maçı sonrası yönetim kurulumuzun aldığı kararla teknik ekibimizle yollar ayrılmıştır. Kendilerine kulübümüze vermiş oldukları hizmetlerden ötürü teşekkür eder, bundan sonraki yaşantılarında başarılar dileriz. Yarın Kulüp Başkanımız Fatih Özcan, Sportif Direktörümüz Hamit Işık ve Kulüp Menajerimiz Oğuzhan Yalçın, Ankara’da bir araya gelecek ve teknik direktör ismini kamuoyuna duyuracaktır” denildi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*