Ergene Velimeşe Maçının Taktiğini Çalıştılar

Çorum FK yarın sahasında konuk edeceği Tekirdağ temsilcisi Ergene Velimeşespor maçının provasını Çorum Şehir Stadyumu’nda yaptı.

Teknik Direktör Ergün Penbe yönetimindeki çalışmaya sakatlıkları devam eden kaleci Erdi ve Muhammet ile ayrılığı gündemde olan Umut Kaya ve Isparta 32 Spor ile anlaşan Sabrican katılmadı.

Altyapıdaki genç futbolculardan takviye alınarak yapılan antrenman ısınma koşusu ile başladı. Daha sonra Ergene Velimeşespor maçında ilk on birde oynaması beklenen isimlerle savunmadan topla çıkış çalışması yaptıran Teknik Direktör Ergün Penbe, bu çalışmayı kenardan izleyerek yapılan yanlışlar konusunda futbolculara sık sık uyarılarda bulundu.

Antrenmanın ikinci bölümünde tam sahada yapılan çift kale maçı tribüne çıkarak izleyen teknik patron Ergün Penbe, uyarılarını ve övgülerini buradan da sürdürdü. Ergene Velimeşespor maçında sahaya sürmeyi düşündüğü on birdeki oyuncularla çift kale öncesinde bir toplantı yapan Ergün Penbe, maçtaki oyun taktikleri konusunda bilgiler verdi.

Tempolu geçen çift kale ile Ergene Velimeşespor maçının hazırlıklarını sürdüren Çorum FK, bugün yapacağı ter idmanı ile bu maçın hazırlıklarını tamamlayacak ve tesislerde kampa girecek.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*