“En büyük silahımız taraftarımız”

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Fahrettin Sayhan sezonun ilk maçı olan Muğlaspor karşılaşmasını kazanmak istediklerini belirtti.

Teknik Direktör Fahrettin Sayhan, Muğlaspor maçında tek düşüncelerinin galibiyet olduğunu söyledi. Pazar günü ligin ilk maçında sahasında Muğlaspor’u konuk edecek olan Kırmızı-Siyahlılarda bu zorlu maçın hazırlıkları sürerken, Teknik Patron Fahrettin Sayhan, zorlu bir 90 dakikaya çıkacaklarını ve sezona galibiyetle başlayarak taraftarlarını mutlu etmek istediklerini ifade etti.

Kaliteli ve karakterli bir futbolcu kadrosuyla çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini, bu süreçte oynadıkları hazırlık maçlarında iyi ve eksik yönlerini daha net görebildiklerini kaydeden Sayhan, emeklerinin karşılığını alacakları zorlu bir sürecin başlayacağı dile getirdi.

Özellikle iç saha maçlarında taraftar desteğinin önemine dikkat çeken tecrübeli teknik adam Fahrettin Sayhan, “En büyük silahımız taraftarımız olacak. Onlarla kucaklaşacağımız anı sabırsızlıkla bekliyoruz. Biz tüm rakiplerimizin karşısına aynı ciddiyet içerisinde çıkacağız. Muğlaspor da bu grubun önemli ve güçlü bir ekiplerinden. İnşallah taraftarımızın büyük desteği ile sahadan galibiyetle ayrılıp sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz” diye konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*