Elaziz Maçı Seyircisiz Oynanacak!

Geçtiğimiz hafta Pazar günü Osmaniyespor ile takımımız arasında oynanan maç sonrası yaşanan olaylar nedeniyle PFDK’a kulübümüze 2000 lira para ve bir maç seyircisiz oynama cezası verdi.

Takımımızın, geçen hafta Pazar günü kendi sahasında Osmaniyespor’u konuk ettiği maçta bitiş düdüğüyle birlikte taraftarlar tribünden saha atlamıştı. Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu bugün alınan kararları açıklarken, takımımıza çirkin ve kötü tezahürattan dolayı 2000 lira para ve saha olayları nedeniyle de bir maç seyircisiz oynama cezası verildi. İşte o açıklama:

ÇORUM BLD. SPOR Kulübünün, 12.11.2017 tarihinde oynanan ÇORUM BLD. SPOR – OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ TFF 3. Lig 3. grup müsabakasında taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 2. kez gerçekleştirilmesinden dolayı uyarınca takdiren 2.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada ÇORUM BLD. SPOR Kulübünün taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 1 RESMİ MÜSABAKAYI SEYİRCİSİZ OYNAMA CEZASI ile cezalandırılmasına, karar verilmiştir.”

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*