Düzyurt’a Bileniyoruz

Pazar günü sahasında Trabzon temsilcisi Düzyurtspor’u konuk edecek olan Kırmızı-Siyahlı takımımız bu maçın hazırlıklarını dün de sürdürdü.

Teknik Direktör Yusuf Tokuş nezaretindeki çalışmaya bileği kırıldığı için ameliyat olan Taner dışında tüm futbolcular katıldı. Tokuş, Nazmi Avluca Sahası’nda yapılan idman öncesinde futbolcular kısa bir toplantı yaparak Düzyurt maçının taktiğini anlattı. Daha sonra toplu olarak yapılan düz koşunun ardından dar alanda pas ile süren antrenman çabuk kuvvet çalışması ile devam etti.

Bu çalışma sırasında saha kenarındaki çabuk kuvvet aletlerinde gruplar halinde dönüşümlü çalışma yapan Kırmızı-Siyahlı takımımız da morallerin yerinde olduğu gözlendi. İdmanın son bölümünde ise yarı sahada taktik oyun oynayan Şimşekler, Düzyurtspor maçının hazırlıklarını bugün de Dr. Turhan Kılıçcıoğlu’nda yapacağı çift kale maçla devam ettirecek.

SİLİNDİRLİ ÇALIŞMA
Takımımız dün Nazmi Avluca’da gerçekleştirdiği idmanı silindirle birlikte yaptı. Temsilcimiz antrenmanlarını, Dr. Turhan Kılıçcıoğlu zeminin bozulmaması için Nazmi Avluca Sahası’nda yapıyor. Hafta sonu oynanan maçlar ve yoğun yağmur nedeniyle Nazmi Avluca’da bozulmalar olduğu gözlendi. Bunun üzerine sahaya belediyeden silindir istendi. Silindir saha çalışmasını bitirmeden antrenmana başlayan Kırmızı-Siyahlı takımımız silindirle birlikte sahada olunca ortaya ilginç bir görüntü çıktı.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*