Dört Hazırlık Maçı Yapacağız

Takımımız 1 Ağustos Salı günü başlayıp 12 Ağustos Cumartesi günü bitecek olan Kızılcahamam kampında 4 hazırlık maçı yapmayı planlıyor.

Dün sabah yaptığı çift kale maçla Çorum’daki etabı tamamlayan ve 3 günlük izne çıkan takımımız, Salı günü Kızılcahamam Patalya Otel’de 12 günlük kamp için tekrar bir araya gelecek. Genel Kaptan Kenan Aşkan, bu kamp aşamasında dört hazırlık maçı oynamayı planladıklarını söyledi.

Aşkan, hazırlık maçları tarihleri olarak 4 Ağustos Cuma, 7 Ağustos Pazartesi, 10 Ağustos Perşembe ve 12 Ağustos Cumartesi olarak belirlediklerini ve kamp yapacakları otele bildirdiklerini belirtti. Kenan Aşkan, belirledikleri dört maçtan, üçünü mutlaka oynayacaklarını dördüncü maç içinde görüşeceklerini belirtken, “Lig öncesinde mümkün olan en fazla sayıda hazırlık maçı yapmayı istiyoruz. Aynı otelde kalan ve çevrede kalan takımlardan anlaşacaklarımızla hazırlık maçı oynamayı istiyoruz. Kamp başladığında özel maçta karşılaşacağımız rakiplerimizde büyük oranda belli olacak” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*