Demir Hazırlıkları Devam Etti

Cumartesi günü deplasmanda Ankara Demirspor ile kaşrılaşacak olan Çorum Belediyespor hazırlıklarını sürdürdü. Teknik patron Gürses Kılıç, antrenman boyunca futbolculara sürekli uyarılarda bulundu.

Teknik Direktör Gürses Kılıç nezaretinde yapılan antrenmana tüm futbolcular katıldı. Nazmi Avluca Sahası‘nda saat 13:30’da ısınma hareketleriyle başlayan antrenman çabuk kuvvet çalışmasıyla devam etti. Takım daha sonra dar alanda pas yaptı. Antrenmanın ikinci bölümünde minyatür çift kale maç yapıldı.

Teknik patron Gürses Kılıç, bir ara antrenmanı durdurup futbolculara uyarı konuşması yaptı, “Erzincanspor maçında 10 kişi kaldık ve rakibi geride karşılamamıza rağmen çok pozisyon verdik. Tekirdağspor maçında ise rakibi önde karşılayıp ve baskı kurunca pozisyon vermedik. Aynısını Ankara Demirspor maçında da uygulamalıyız rakibe önde baskı kurup pozisyon yapmalarına müsaade etmemeliyiz. Eğer bunu gerçekleştirebilirsek istediğimiz sonucu alırız” şeklinde konuştu.

Yaklaşık 1 buçuk saat süren antrenmanda futbolcuların hırslı ve istekli olması gözlerden kaçmadı. Çorum Belediyespor bugün yapacağı antrenman ile Ankara Demirspor maçının hazırlıklarına devam edecek.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*