Çorumspor Aşkı Bir Başka

Bir dönem Çorumspor’da masörlük yapan Suphi Turan çok istediği Kırmızı-Siyahlı forma ve kaşkola kavuştu.

29 yıl önce Çorumspor’da masörlük görevi yapan Suphi Turan’ın Çorumspor’a olan aşkı hiç bitmedi. Bu ismi duyanların çoğu bilmez ve hatırlamaz. Çorumspor’da 1985 yılında başladığı masörlük görevini tam 1995 yılına kadar sürdüren Suphi Turan ismini o dönemi yaşayan ve takip edenler bilir.

Giresun Bulancak’ta yaşayan ve uzun yıllardır Çorum’da görev yapan Suphi Turan ayrılmasının üzerinden çok seneler geçmesine rağmen halen dostları ile görüşüyor. Yaklaşık 10-11 yıl görev yaptığı Çorumspor aşkını hiç unutmuyor.

Geçtiğimiz günlerde bu aşkın nişanesi olarak dostlarından bir Çorumspor forması ve kaşkolu istedi. Bir dönem birlikte görev yaptığı Hakan Yalçınkaya onun bu isteğini yerine getirdi ve hediyelerini gönderdi. Kendisine ulaşan hediyeleri giyip sosyal medyadan paylaşan Suphi Turan, altına şu mesajı yazdı: “Sevgili Çorumlu dostlarım arkadaşlarım. Çorumspor’un vefakar cefakar taraftarları ve Çorum’un güzel insanları. Yıllar geçse de 29 sene sonra hatırlanmak çok güzel bir duygu. O kadar mutlu oldum ki anlatamam. Ahde vefayı unutmayan sevgili kardeşim Hakan’a çok teşekkür ediyorum. İnşallah Çorumspor’umuz hak ettiği yere ulaşacaktır. Sizleri seviyorum”.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*