Çorum Taraftarı Gürses Hocayı Olumlu Karşıladı

Şehri tanıyan bilen bir hocanın takımın başına gelmesi Çorum Belediyespor taraftarından olumlu tepkiler aldı. Daha önce 2010/2011 sezonunda Çorumspor’u çalıştıran sadece 3 puanla play-off’u kaçıran Gürses Kılıç tekrar Çorum’un başında.

Çorum Belediyespor Yönetimi daha önce BAL’da hocalık yapan Tahir Çopur‘la anlaşmış taraftardan gelen yoğun tepkilerden dolayı bu hocadan vazgeçilmişti. Tekrar hoca arayışlarına başlayan yönetim bir çok teknik adamın içinden Gürses Kılıç‘la her konuda anlaşıp 1,5 yıllık sözleşme imzaladı. Bu imza hem taraftarı hemde yönetimi memnun etti. Tecrübesi, deneyimi ve bir çok 2. lig takımını çalıştırması taraftarda olumlu neticeler aldı.

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Gürses Kılıç’ın  daha önce Çorum’da görev yapması şehri tanıması bu anlaşmada en büyük etkenlerden oldu. 2010/2011 yılında Çorumspor‘u da çalıştıran Kılıç, o sezon evinde Yeni Malatyaspor’a yenilmeseydi play-off’a gidecekti. Sadece 3 puanla play-off’a gidemeyen Çorumspor o sezondan sonra maddi sıkıntılara girip büyük bir düşüş yaşadı amatör kümeye kadar geriledi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*