Çorum FK’ya Bir Talip Daha Çıktı

Fatih Özcan ve Mustafa Şeker’in görevi bıraktıklarını ve kesinlikle dönmeyeceklerini açıklamalarından sonra gözler Çorum FK’nın yeni yatırımcısının kim ya da kimler olacağına çevrildi.

Fatih Özcan’ın önceki gün 2.Başkan Mustafa Şeker’le düzenlediği basın toplantısından sonra işler farklı bir boyut kazandı. Fatih Özcan’ın istifadan dönüşünün olmadığının altını çizmesinden ve kulübü yönetmeye talip olanları göreve çağırması üzerine gözler yeni yatırımcılara çevrildi.

Edinilen bilgilere göre, Fatih Özcan’ın çağrısından sonra, kulübü almak amacıyla Çorum’da herhangi bir hareketlilik olmadı ve haliyle gözler Fatih Özcan’ın basın toplantısında Çorum FK’ya talip olduğunu açıkladığı Dünyaca ünlü futbolcuya ve Süper Lig kulübüne çevrildi. Dünyaca ünlü futbolcunun Fenerbahçeli Mesut Özil, Süper Lig kulübünün ise Göztepe olduğu bilgisine ulaşılırken, üçüncü bir şahsın daha devreye girdiği öğrenildi.

Daha önceki planlamaya göre, Çorum FK’nın bugün başlaması gereken ikinci yarı hazırlıklarının 2 Ocak’a ertelenmesi de, kulübün yeni bir yatırımcıya devredileceği şeklinde yorumlandı. Konuyla ilgili gelişmelerin birkaç gün içerisinde netlik kazanması bekleniyor.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*