Çorum FK’da Karar Haftası

Çorum Futbol Kulübü’nde takımın başına getirilecek teknik direktör konusunda son aşamaya gelinirken, ayrılmak isteyen futbolcularla da görüşmeler sürüyor.

İkinci yarı hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Çorum FK’da gözler takımın başına getirilecek teknik direktör ve transferlere çevrildi. Teknik direktör ve transferler konusunda tam yetkili olarak göreve getirilen Yakup Ateş, bu konudaki çalışmaları bizzat yürütüyor. Son yaşanan gelişmeler hakkında bilgi veren Ateş, teknik direktör konusunda fazla seçeneklerinin olmadığını, ancak görüştükleri 3-4 aday içerisinde karar aşamasına geldiklerini belirtti.

TAKIMDAN AYRILMAK İSTEYEN FUTBOLCULAR VAR
Ayrıca, birkaç futbolcunun takımdan ayrılmak istediği bilgisine ulaşıldı. Sportif Direktör Yakup Ateş, ayrılmak isteyen futbolcuların olduğunu doğrularken, bu futbolcularla görüşmelerin sürdüğünü söyledi. Ateş, transfer politikasının bu ayrılıklara göre şekilleneceğini belirtti. Hafta sonu ikinci yarının ilk maçına çıkacaklarını ve fazla zamanlarının olmadığını ileten Yakup Ateş, Çorum FK için en iyiyi yapmaya çalıştıklarını sözlerine ekledi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*