Çorum FK Dağılıyor(!)

Önümüzdeki Pazar günü ikinci yarının ilk maçında deplasmanda Diyarbekirspor ile karşılaşacak olan Çorum FK’da istifaların ardından başlayan kaos ortamı büyüyerek devam ediyor.

Cuma gününden beri Antalya’da kamp yapan Kırmızı-Siyahlı takımda birçok futbolcunun ayrılmak için Sportif Direktör Yakup Ateş’in kapısını çaldığı bilgisine ulaşıldı. Bu futbolculardan Salih Zafer Kurşunlu dün bonservisini alarak takımdan ayrıldı. Ayrılmak isteyen diğer futbolcular hakkında herhangi bir bilgi paylaşımı yapılmazken, sosyal medyada dönen haberler ve iddialar işin vehametini ortaya döküyor.

Sportif Direktör Yakup Ateş’in futbolcularla sık sık bir araya gelerek toplantı yaptığı öğrenilirken, teknik direktör arayışlarının da sürdüğü bilgisine ulaşıldı. Yakup Ateş’in, birkaç gün içinde bir teknik direktör ile anlaşacağı ifade edildi.

Sosyal medyada, Çorum FK’lı birçok futbolcunun başka takımlarla anlaştığı iddiaları gezerken, bu durum karşısında kulübün sessiz kalması kaos ortamını daha da tetikliyor. Taraftarın korkusu ise Çorum FK’nın, Çorumspor’un kaderini yaşaması.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*