Çorum Belediyespor’da Teknik Direktör Arayışları Sürüyor

Yönetimin aldığı kararla Serdar Bozkurt ile yollar ayrıldı. Henüz sözleşme feshi gerçekleşmese de yönetim teknik direktör arayışlarını başlattı. Yeni hocayla ilgili son kararı Onursal Başkan Muzaffer Külcü verecek.

Çorum Belediyespor Yönetimi yeni hoca arayışlarına hız verdi. Kulüp Başkanımız Zeki Gül, 100’ün üzerinde teknik adam listesi olduğunu bu isimler arasında sayıyı 3-4 kişiye düşüreceklerini ve Onursal Başkan Külcü’ye sunacaklarını belirtti.

Yönetim olarak Serdar Bozkurt ve ekibiyle sözleşme feshi gerçekleşmeden kimseyle masaya oturmayacaklarını belirten Gül, sözlerine şöyle devam etti: ”Belediyespor’un hedefleri ve bünyesine uygun bir ismi takımın başına getirmek istiyoruz. Bu konuda Teknik Heyetimiz araştırma ve çalışmalarını devam ettiriyor. Bu hafta içinde bu çalışmaları sonuçlandırarak takımı emanet edeceğimizi teknik adamla görüşeceğiz” şeklinde konuştu.

Başkan Gül, teknik adam hakkında isim vermezken kulis de dolaşan isimler arasında Bahri Kaya, Cengiz Seçsev, Adnan Şentürk ve Ahmet Duman gibi isimler söyleniyor.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*