Çorum Belediyespor’da Cüneyt Biçer Dönemi!

Çorum Belediyespor’da Yusuf Tokuş’un istifasının ardından geçtiğimiz yıl Altay ile şampiyonluk yaşayan Cüneyt Biçer ile resmi imza atıldı. Hoca, yarın takımla birlikte ilk antrenmanına çıkacak.

Yönetim, dün Yusuf Tokuş’un istifasıyla birlikte boşalan teknik direktörlük koltuğuna geçtiğimiz sezon Altay ile birlikte Play-Off’tan 2.Lige yükselerek şampiyonluk yaşayan Cüneyt Biçer’i getirdi. Cüneyt Biçer, yarın takımla birlikte ilk antrenmanına çıkacak.

Kulüp Başkanı Ömer Balaban, Cüneyt Biçer’in takıma katkı sağlayacağına inandıkları bir isim olduğu için anlaşma sağladıklarını belirtti. Balaban’ın çalışma ofisinde gerçekleşen imza töreninde konuşan takımın yeni Teknik Direktörü Cüneyt Biçer, Çorum Belediyespor’un hedeflerini bildiğini ifade ederek, bundan sonraki süreçte ellerinden gelenin en iyisini yaparak bu hedef uğrunda çalışmalarına devam edeceklerini kaydetti. Yarından itibaren takımın başında sahaya çıkacak olan Biçer’in yardımcılıklarını Nadir Arıkan, Birant Yurttaş, Fatih Aktürk ve kaleci antrenörlüğünü ise Cem Yılmaz yapacak.

  • YAKUP ALKAN 1 YILLIĞINA KİRALANDI

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*