Çorum Belediyespor Kamp Günlüğü (3. Gün)

Çorum Belediyespor ikinci yarı hazırlıklarına Antalya’da devam ediyor. Teknik Direktör Gürses Kılıç, antrenmanlarda futbolculara sürekli uyarılarda bulunarak daha dikkatli olmalarını istedi. 

Günü çift idmanla geçiren Çorum Belediyespor’da Teknik Direktör Gürses Kılıç esti gürledi.  The Sense Otel Emirhan Spor Kompleksi 4 Nolu  Saha’sında sabah antrenmanı saat 11:00’de yapıldı. Isınma hareketlerinin ardından, çabukluk ve dayanıklılık çalışan takımımız, antrenmanı taktik çalışmayla sona erdirdi.

Kırmızı-Siyahlılar günün ikinci antrenmanına 17:00’da başladı. Isınma hareketleriyle başlayan idman, 5’e 2 top kapma ve taktik çalışmayla tamamlandı. Teknik Direktör Gürses Kılıç, sabah ve akşam olmak üzere günü çift antrenmanla geçiren futbolculara sürekli uyarılarda bulunuyor. Kılıç, futbolculara adeta nefes aldırmazken, ikinci yarıda oynatmak istediği oyunu futbolculara anlatmak istiyor.

Çorum Belediyespor bugün güne sabah idmanıyla başlayacak, daha sonra ise saat 17:00’da 2. Lig takımlarından Sivas Belediyespor ile hazırlık karşılaşmasına çıkacak.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*