Çorum Belediyespor Dinlendi

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Gürses Kılıç, dün takımı dinlendirdi. Olumsuz hava koşullarından dolayı sert zeminde çalışma yaptıklarını belirten Kılıç, futbolcuların adelelerinde ağrılar oluşması nedeniyle bir günlük izin verildiğini bildirdi.

 Takımımız dünü dinlenerek geçirdi. Antalya dönüşünden sonra Çorum’da çalışmalarına devam eden Kırmızı-Siyahlılar olumsuz hava şartlarından dolayı salonda çalışma yapmıştı. Özellikle salonda ki çalışmadan sonra takımdaki futbolcuların adelesinde ağrılar baş gösterdi. Bu sebepten dolayı Teknik Direktör Gürses Kılıç, futbolculara birer gün izin verdiğini açıkladı. Çorum Belediyespor, bugün ve yarın yapacağı çalışma ile Beylerbeyi hazırlıklarını tamamlayacak.

Sakat futbolcular hakkında bilgi veren Gürses Kılıç, Yeldar’ın belinde ki ağrılar daha önce geçirdiği fıtığın nüksetmesi sebebiyle sürdüğünü ve futbolcunun tedavisine devam edildiğini söyledi. Bu futbolcunun Beylerbeyi maçında forma giymesi zor olacağını kararı maç gününde vereceklerini bildirdi. Hafta içinde sakatlığı bulunan diğer futbolcuların ise bir sorunu olmadığını ve maçta forma giyebilecek durumda olduklarını söyledi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*