“Çok büyük hatalar yaptık”

Yeni Çorumspor Teknik Direktörü Ersin Küçükoğlu, deplasmanda Bucaspor’a 2-1 yenildikleri maçla ilgili değerlendirmede bulundu.

Sezon sonu hedefine ulaşmak için kalan maçları yüksek konsantrasyonla oynamak zorunda olduklarının altını çizen Küçükoğlu, camiadan destek istedi. Bucaspor mağlubiyetiyle ilgili açıklama yapan Küçükoğlu, “Maçın çok zor geçeceği fazlasıyla belliydi. Kaybedilen müsabaka adına çok üzgünüz. Puan kaybı yaşamak istemiyorduk. Rakibimizin coşkulu ve istekli oynayacağını biliyorduk, hazırlıklarımızı bu yönde yapmıştık. Öne geçtiğimiz müsabakada rakibin bulduğu gollere engel olamayınca istemediğimiz bir sonuçla karşı karşıya kaldık. Futbol, her zaman yüksek konsantrasyonla oynanan bir oyun. Müsabaka içinde yaşanan konsantrasyon kayıpları yapılacak işten uzaklaşmaya veya tam olarak odağınızı yaptığınız işe verememeye sebep olan bir durum. Açıkçası biz bunu maçta fazlasıyla yaşadık. Bireysel hatalarımız rakibin üzerimize gelmesine ve pozisyon bulmalarına neden oldu. Yaptığımız hatalardan ders çıkarıp önümüzdeki Serik Belediye maçına hazırlanmamız gerekiyor.

Oyuncularımız ve bizler taşıdığımız sorumluluğun bilincindeyiz. Hedefe gitmek için yoğun çaba harcamaya devam edeceğiz. Oynanacak her maçın bir final olduğunu ve bu doğrultuda hareket edeceğimizin bilinmesini istiyoruz. Camiamız adına üzgünüz. Camiamızın bizlere inanmasını, güvenmesini ve bizlere destek olmalarını bekliyoruz” diye konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*