Çalık: “Taraftarımıza çok ihtiyacımız olacak”

Son haftalarda iyi bir ivme yakaladıklarını ve bunun devamı için Kahramanmaraşspor maçının önemli olduğuna vurgu yapan Çorum FK’nın deneyimli futbolcusu Burak Çalık, taraftar desteğine çok ihtiyaçlarının olduğunu söyledi.

Çorum FK’nın tecrübeli kanat oyuncularından Burak Çalık, son 2 haftada iyi bir ivme yakaladıklarını ve hedefe giden yolda, Pazar günkü Kahramanmaraşspor maçının önemli olduğuna vurgu yaparken, “Taraftarımıza çok ihtiyacımız var” dedi.

Tüm taraftarları maça beklediklerini ve onlara galibiyet hediye etmek istediklerini kaydeden Burak Çalık, “Hafta sonu oynayacağımız Kahramanmaraşspor maçına tüm taraftarlarımızı davet ediyoruz. Son 2 haftada aldığımız sonuçlarla, takım olarak iyi bir ivme yakaladık. Bunu devam ettirmek adına Kahramanmaraşspor maçı bizim için oldukça önem taşıyor. Bu yüzden taraftarımıza çok ihtiyacımız olacak. Antrenmanlarımız sıkı bir şekilde devam ediyor. Takım olarak, arkadaşlık olarak iyi durumdayız. Herkes saha içinde birbirinin açığını kapatıyor. Bu da bize skor anlamında dönüyor” dedi.

Herkes elini taşın altına koymalı
“Kenetlen Çorum” sloganıyla devam eden bilet kampanyası ile ilgili de konuşan Burak Çalık, herkesin bu kampanyaya destek vermesi gerektiğini söyledi. Çorum’un marka değeri olan Çorum FK’nın başarısı için birlik ve beraberliğin öneminden bahseden Burak Çalık, “Çorum’un değerli işadamları ve önde gelen isimleri bu kampanya için elini taşın altına koymalı. İnşallah buna kayıtsız kalmazlar. Hep beraber kenetlenerek şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleriz” ifadelerini kullandı.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*