“Buralar bayram yerine dönecektir”

Teknik Direktör Yusuf Tokuş, dün yapılan haftanın ilk antrenmanı öncesinde futbolcularla yaptığı toplantıda, onlara olan güvenini dile getirdi ve ‘1-2 maçlık seri yakalayalım buralar bayram yerine dönecektir’ dedi.

Tokuş, Karaköprü Belediyespor maçından sonra gerek saha içinde gerekse stat dışında yaşananların tamamını futbolculardan unutmalarını ve hafta sonu oynayacakları Aydınspor maçına motive olmalarını istedi. Ligin uzun bir maraton olduğunu henüz ligin yedinci haftasında olduklarını belirten Tokuş, “Takım olarak en kötü olduğumuz durumda şu an liderle aramızdaki puan farkı sadece üç. Biz gerçek kimliğimize ulaştığımız takdirde neler olabileceğini tahmin edebilirsiniz.

Maçta verilen ve verilmeyen kararlar puan kayıplarında büyük etken. Ancak bunları takılıp kalmayacağız. Sahada dokuz kişi kalmanıza rağmen verdiğiniz mücadele her türlü övgünün üzerinde. Takım olma yolunda önemli adımlar atıyoruz ve önümüzdeki dönem çok daha iyi olacaktır. Bundan emin olabilirsiniz. Biz takım olarak bir kaç maçlık seri yakaladığımız takdirde tüm olumsuzlar geride kalacaktır. Biz yolumuza böyle bütün olarak devam ettiğimiz takdirde sezon sonunda mutlu sona ulaşacağımızdan şüpheniz olmasın. Bugünden itibaren Aydınspor maçına kendinizi hazırlayın” diye konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*