Bunlar Bize Örnek Olmalı

Takımımızın Pazar günü Aydınspor’u deplasmanda 2-0 yendiği maçtan sonra yaşananlar Çorumlu futbolseverlere örnek güzellikteydi. Rakip Aydınspor taraftarları, maç sonunda takımlarını alkışladılar.

Sahasında oynadığı maçtan 2-0 mağlup ayrılan Aydınsporlu futbolcular az sayıdaki taraftarları tarafından tribüne çağrılıp, alkışlarla soyunma odasına gönderildiler. Aynı güzelliği Kırmızı-Siyahlı takımımız bir önceki deplasman maçı olan Tekirdağ da yaşadı.

Deplasmanda oynadığı maçlarda aldığı galibiyetlerin ardından rakip takım oyuncularının alkışlarla soyunma odasına gittiğini gören takımımızın futbolcuları kendi kendilerine soruyorlar, ‘Biz neden evimizde berabere kaldığımız maçta henüz 60. dakikada küfür yiyoruz.’ Evet bir yanda mağlup takım taraftarı oyuncusunu alkışlarken, diğer yanda ise maçın ortasında kendi futbolcusuna küfür eden Çorumlu(!) taraftarlar var. Burada sorgulanması gereken çok şey var. Aynı taraftarlar stat dışına çıktıklarında ise yönetim ve teknik heyet ile ilgili protesto haklarını küfürsüz ve kavgasız bir şekilde gösteriyorlar. Bizlerinde bunlardan örnek almamız gerekiyor sanırım.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*