“Bu işte bir yanlışlık olmasın..?”

Usta Spor Yazarı Ahmet Kaya, son zamanlarda takımımızdan adeta kaçar gibi giden futbolcuları ve kulübün son durumunu değerlendirdi.

Bu işte bir yanlışlık olmasın..?
Bir takım düşünün… Hemen her yıl Play-Off oynuyor. Finalde direkten dönüyor, son iki yıldır da yarı finalde elendiği takımlar final maçlarını kazanarak 2. Lig’in yolunu tutuyor. Futbolcularına iyi paralar veriyor… Hem de Türkiye’nin ender borçsuz kulüplerinden. Ama ne hikmetse sezon biter bitmez hocasından futbolcusuna herkes kaçar gibi ayrılmaya başlıyor. Siz Çağrı’nın, Hüseyin Erol’un Ankara Demirspor’dan, Ahmet Köseoğlu’nun Bergama Belediyespor’dan, Emrullah Kokoç’un Darıca Gençlerbirliği’nden yada Kaleci Burak Onur’un Ordu FK’dan, Çorum Belediyespor’dan aldıkları paradan daha fazlasına oynayacaklarını mı zannediyorsunuz? Bunlar şimdilik gidenler… Daha gideceler fazlasıyla yolda. Eğer ekonomisi son derece düzgün bir takımda futbolcular ayrılmak için can atıyorsa başarısızlığın sebebini artık gerçek anlamda sorgulamanın vakti geldi de geçiyor bile.
Kısacası… ÇORUM BELEDİYESPOR SPORTİF ANLAMDA İYİ YÖNETİLEMİYOR.
Olayın gerçek ve net özeti bu..!!!”

(NOT: Gidenlerin aksine bu şehir için gönül bağını koparmayanlar da var. Mesela Uğur Bulut… Yeni sezonda Çorum Belediyespor forması giyerse şaşırmayın derim. 😊)

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*