“Bu hafta kötü gidişata dur diyeceğiz”

Çorum Futbol Kulübü’nün gol yollarındaki en büyük silahlarından biri olan Şaban Yılmaz Genişyürek ile Fatih Şerifoğlu, Pendikspor maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Zor bir süreçten geçtiklerini ifade eden Genişyürek ve Şerifoğlu taraftarın desteği ile kötü gidişata dur diyeceklerini belirttiler.

Ara transfer döneminde Bodrum Belediyespor’dan kadroya dahil edilen Şaban Yılmaz Genişyürek Çorumspor’un büyük bir camia olduğunu bu kötü günleri de kısa sürede atlatacağına inandığını ifade etti. Bu kötü sonuçların geçici olduğunun altını çizen tecrübeli golcü, “Zor haftalar geçiriyoruz camia olarak. Bunun üstesinden de gelecek olan bizleriz. Sancaktepe maçını unutup Pendikspor ile oynayacağımız maça odaklanmış durumdayız. Pendik maçı ile birlikte çıkış yapmak istiyoruz. Şuan için Play-Off’un içindeyiz ama önemli olan son hafta Play-Off’un içinde olabilmek. Pendik maçı ile birlikte çıkışa geçeceğimize inanıyorum. Çorum halkı yanımızda olsun bize destek vermeye devam etsin. Birlikte hareket edersek başaramayacağımız hiçbir şey yok. Kırgınlık, dargınlık olmasın. Sevineceksek hep birlikte, üzüleceksek te hep birlikte üzüleceğiz. Umarım Pendikspor maçını yenerek seri yakalarız” dedi.

Çorum Futbol Kulübü’nün gol yollarında ki bir diğer silahı Fatih Şerifoğlu ise, “Son haftalarda alınan sonuçlar bize yakışmıyor. Yönetimimiz ve hocalarımızın desteği ile bu süreci hep birlikte atlatacağız. Takım içinde iyi bir arkadaşlığımız var. İlk yarı bunu sahaya yansıtmayı başardık. Ancak ikinci yarı bunu sağlayamadık. Taraftarımız bizim yanımızda olursa bu kötü günleri de atlatacağımıza inanıyorum. Bu hafta inşallah Pendikspor maçı ile birlikte kötü gidişata dur diyeceğiz. İstanbul’dan iyi bir sonuçla Çorum’a dönmek en büyük isteğimiz. Umarım hakkımızda hayırlısı olur” diye konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*