Bu Futbolcular Neden Alındı?

Bugün deplasmanda maalesef korkak oynadık. Yedek kulübemizde ileriye dönük sadece tek bir oyuncu vardı. Oyuna girip maçın kaderini değiştirecek futbolcularımız kadroya alınmadı bile!

Bu kadar kötü ve korkak Çorum Belediyespor‘u ilk kez gördüm. Evet yenilebiliriz, maç kaybedebiliriz ancak bir takım bu kadar kötü ve korkak oynayamaz. İkinci yarı resmen sahadan silindik girdiğimiz bir kaç cılız ataktan başka net bir pozisyonumuz yoktu maalesef. Var mı bana, “bu da kaçır mı be” dediğimiz bir pozisyon gösterecek?

Kadrolar açıklandığında çok şaşırdım. Bu kadar defans yoğunluklu bir yedek kadrosunu ilk defa gördüm. Buyurun size yedek kadromuz: kaleci Burak, defans Selim, Ahmet Köseoğlu, İmam, sol bek Tahir, Yakup Kayış ve forvet Yeldar. Şimdi bu takımda kim sonradan oyuna girip de gol atacak? Yeldar’dan başka oyuncu alternatifimiz var mı sizce? Evet Yeldar oyuna 56. dakikada girdi ama sahada gezdi sadece.

Peki bu oyuncular oynatılmayacaksa neden alındı? Burak Gündoğdu, Cenk Yılmaz, Abdullah Sercan Tanırgan ve Çağrı Tekin. Bu futbolcularımız neden kadroda yoktu, hadi hepsi olmasa da en azından forvet olarak Burak Gündoğdu ve Cenk kadroya alınmalıydı. Tamam Çağrı uzun süredir sakattı performans açısından kadroya alınmamış olabilir. Ama öbür futbolcuların günahı neydi. Koskoca Çorum Belediyespor‘un yedek kadrosunda orta saha oyuncusu yoktu. Maçı da zaten ayağımızda top tutamadığımız için bu kadar kötü oynadık. Orta sahada öyle bir oyun vardı ki evlere şenlik 2 pası yan yana yapamadık.

Velhasıl günden güne bu takım daha kötü oynamaya başladı. Bazı şeylere bir an önce önlem alınmaz ise play-off bile hayal olabilir.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*