Bozan: “Hedefleri olan bir takıma geldim”

Çorum Futbol Kulübü’nün ara transfer döneminde İstanbul temsilcisi Sarıyer’den transferi Ömer Bozan açıklamalarda bulundu.

Sezon başı da Çorum FK ile bir transfer görüşmesi yaptığını ancak şartlar oluşmadığı için Sarıyer ile anlaştığını belirten tecrübeli futbolcu Ömer Bozan, “Bu kulübe geldiğim için öncelikle mutluyum. Çünkü hedefleri olan bir takıma geldim. Hedeflerimiz; ikinci yarı play-off potasına girip, inşallah oradan da Çorumspor’u istediği yere getirmek. Bu hedefimiz de şampiyonluk olacak play-offlardan inşallah.

Sezon başında da Çorum FK ile bir görüşmem olmuştu. Buraya gelmek istedim. Ancak benim ve kulüp açısından şartlar oluşmadı. İkinci yarı tekrar bir teklif gelince ve İsmet hocamda arayınca hiç düşünmeden direkt geldim.

Artık maçlara tek tek final havasında bakmayı düşünüyoruz. Şu anda ilk yarı itibariyle sonuçta play-offun dışındayız. İkinci yarıdaki ilk hedefimiz play-off potasına girebilmek. Daha sonra da play-off maçlarında başarılı bir şekilde oyunumuzu sergileyebilmek” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*