‘Bonuslar’dan Mükemmel Performans!

Çorum FK altyapısından alınarak A takıma katılan kaleci Mustafa Eren Güler ve savunma oyuncusu Mustafa Eren Damar, Etimesgut Belediyespor maçında gösterdikleri performans ile taraftarın beğenisini kazandılar.

Sakatlıkların çokluğu nedeniyle son haftalarda forma şansı bulan genç yetenekler kaleci Mahmut Eren Güler ve stoper-sağ bek Mustafa Eren Damar, her hafta üstüne koyarak gidiyor. Kaleci Hasan Hüseyin Akınay ile Erdi Yokuşlu’nun sakatlıkları nedeniyle son 3 maçtır kaleyi koruyan 17 yaşındaki Mahmut Eren Güler, Etimesgut Belediyespor maçında yaptığı kurtarışlarla kalede güven verdi. Rakip takımın henüz 40.saniyede yakaladığı net gol pozisyonunu engelleyerek takımını oyunda tutan yetenekli eldiven, maç içerisinde zaman zaman kritik kurtarışlar yaparak, alınan 3 puanda pay sahibi oldu.

Dakika olarak az da olsa 6 maçta görev alan stoper Mustafa Eren Damar ise son iki maçtır sahaya ilk 11’de çıkıyor. Toplamda 231 dakika sahada kalan 18 yaşındaki genç savunma oyuncusu, bugünkü maçta oldukça iyi bir performans sergiledi. Stoper pozisyonunda oynamasına rağmen sağ bek Serkan Yavuz’un sakatlığı nedeniyle 2 maçtır sağ bekte görev alan yetenekli oyuncu, savunmada başarılı bir grafik çizerken, ileriye yaptığı çıkışlarla da taraftardan alkış aldı.

Çorum FK, verdiği sakatlıklar nedeniyle zirve yarışında uzak kalsa da çok değerli iki genç yeteneği kazandı. Mustafa Eren Damar ve Mahmut Eren Güler’in başarı öykülerinin sürmesi dileğiyle…

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*