Bodrumspor Hazırlıkları Sürüyor

Pazar günü sahasında Bodrumspor’u konuk edecek olan Çorum FK, zorlu maçın hazırlıklarını hafta sonu yaptığı antrenmanlarla sürdürdü.

Hava şartları nedeni ile hafta sonu maçlarını bir hafta erteleyen Federasyon karanının ardından bir gün izin yapan Kırmızı-Siyahlılar, Cumartesi ve Pazar günü Teknik Direktör Ergün Penbe yönetiminde tesislerde yoğun bir tempoda çalıştılar.

Çorum FK da çalışmalara başlayan kaleci Hasan Hüseyin’in ağrısı olunca hafta sonunu dinlenerek geçirdi bugün yeniden takımla çalışmalara katılması bekleniyor. Serkan’ın da ayağındaki ağrılar devam ettiği için takımdan ayrı özel program ile çalıştı. Muhsin’in ise bu hafta da takımdan ayrı çalışması Bodrumspor maçı sonrası takıma katılması  bekleniyor.

Teknik Direktör Ergün Penbe, haftanın bay geçilmesi nedeni ile hafta sonu çalışmalarında futbolculara hafif bir yükleme yaparken, sahanın farklı bölgelerine kurulan istasyonlarda çabuk kuvvet çalışması yaptırdı. Fiziksel olarak yapılan bu yüklemenin ardından Bodrumspor maçının oyun taktiğini çalıştıran Penbe, futbolculara sık sık uyarılarda bulundu.

Çorum FK, bugün yapacağı antrenmanla Bodrumspor maçının hazırlıklarına devam edecek.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*