“Bilmediğimiz hiç bir futbolcuyu almadık”

Çorum belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Sinan Özdilli, yeni sezon öncesi takımdan umutlu olduklarını ve bazı yerlere takviye yapılacağını söyledi.

Futbol Şube Sorumlusu Sinan Özdilli, yeni sezon hazırlıklarının planlandığı gibi devam ettiğini belirtirken, transfer konusunda aceleci olmayacaklarını ifade etti.

Yaş ortalaması 23 olan bir takımla lige başlayacaklarını ve genç futbolcuların enerjisi ile deneyimli futbolcuların tecrübesini birleştirip hedefe ulaşmak istediklerini belirten Özdilli, “Transfer çalışmaları titizlik içerisinde sürüyor. Bugüne kadar aldığımız tüm futbolcuları izledik. Tanımadığımız hiç bir futbolcuyu almadık. İyi bir kadro kurduğumuza inanıyoruz. Bazı mevkilere transfer yapmamız lazım, eksiklerimiz var. Bunun için aceleci olmayacağız. İyi araştırıp ona göre transfer yapacağız” diye konuştu.

Yeni Sezon çalışmaları hakkında da bilgi veren Sinan Özdilli, “Çalışmalardan gayet memnunuz. Şimdiden takım içinde bir kaynaşma var. Kızılcahamam kampında yapacağımız taktiksel çalışmalarla lige hazır bir şekilde girmeyi ve sezon sonunda hedefe ulaşmayı amaçlıyoruz” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*