Belli ve Fenerbahçeliler’den Ziyaret

Çorumlu çiftçi ve takımımızın taraftarı Hasan Belli yetiştirdiği organik karpuzun üzerine ‘Şampiyon Çorum Belediyespor’ yazısını yazıp kaptan Abdullah Karmil’e temsil etti. Ayrıca, Çorum Fenerbahçeliler Derneği takımımızın antrenmanını ziyaret ederek başarı dileğinde bulundu.

Taraftarımız Hasan Belli, takımımıza yeni sezonda başarılar diledi ve o sezonun bu sezon olması dileğinde bulundu. Yetiştirdiği organik karpuzun üzerine ‘Şampiyon Çorum Belediyespor’ yazıp takımın antrenman yaptığı sahaya getiren Belli, karpuzu kaptan Abdullah Karmil’e verdi. Kaptan, ikramdan ve özellikle de üzerindeki güzel dilekten dolayı Hasan Belliye teşekkür etti. Kaptan, bu sezon hedefe ulaşmak için ellerinden gelen mücadeleyi tüm takım arkadaşlarıyla birlikte sahada vereceklerini söyledi.

FENERBAHÇELİLER’DEN BAŞARI DİLEĞİ
Çorum Fenerbehçeliler Derneği Yönetimi, Çorum Belediyespor antrenmanını ziyaret ederek Kırmızı-Siyahlı takıma yeni sezonda başarılar dilediler. Başkan Hasan Özer Gökmen ve Yönetim Kurulu üyeleri ziyaret sonunda ‘TEMİZ TRİBÜN’ sloganının öne çıktığı pankartı açtı ve futbolculara tatlı ikram etti.

Geçtiğimiz yıllarda Çorum Belediyespor Yönetiminde de görev yapan Çorum Fenerbahçiler Derneği Başkanı Hasan Özer Gökmen, Çorum’un sportif alandaki markası olan takıma tüm şehir gibi kendilerininde sahip çıktığını ve destek verdiğini belirterek özlenen ve beklenen başarının bu sezon yakalanması için tüm şehrin desteğine dikkat çekti. Gökmen, tüm Çorumlulardan ‘TEMİZ TRİBÜN’ sloganı doğrultusunda takımlarına sahip çıkmasını diledi ve Kırmızı-Siyahlı takıma başarı dileğinde bulundu.

Teknik Direktör Yusuf Tokuş’ta ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Çorum Fenerbahçeliler Yönetimine teşekkür etti. Bu ziyarette dikkat çeken bir ayrıntı ise futbolcuların büyük bir bölümünün hatıra fotoğrafına girmemesi oldu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*