Başkan’dan Çocuk Tribünü Müjdesi!

Bu hafta tribünlerimizde önemli bir adım atılıyor. Çorum Belediyespor Çocuk Tribünü Projesi, Osmaniye ile oynayacağımız maçta hayata geçiyor.

Çorum’un tanınan yüzü ve açık tribün lideri Erdoğan Zembil’den aldığımız bilgiye göre, Çorum Belediyespor Çocuk Tribünü Projesi bu hafta hayata geçiyor. Başkan Zeki Gül ile görüşen tribün liderleri Bekir Yalkan ve Erdoğan Zembil aldıkları olumlu yanıt üzerine bu mutlu haberi sosyal paylaşım sayfasından tüm taraftarlarımıza duyurdular.

Bu hafta Pazar günü oynayacağımız maçta projenin başlangıcı da yapılacak. Proje kapsamında 15 yaş ve altı çocuklarımız bundan sonra oynanacak tüm maçalara ücretsiz olarak giriş yapacak. Tabii burada dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise bu çocuklarımız artık tribünde olacağı için büyüklerimizden küfürsüz maç izlemelerini ve daha dikkatli olmalarını rica ediyoruz. Bu önemli adımda emeği geçen başta Erdoğan Zembil ve Bekir Yalkan ile birlikte diğer ağabeylerimize ayrıca, projeye katkıda bulunan Başkan Zeki Gül’e teşekkür ederiz.

Unutmayınız ki bu tribünlere nasıl şimdi biz sahip çıkıyorsak ilerde de bu çocuklarımız sahip çıkacak. Siz de Osmaniyespor ile oynayacağımız maça çocuklarınızın ellerinden tutarak rahatça getirebilirsiniz. Bu hafta tribünler çocuk cıvıltısı ile dolsun..

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*