Başkan Zeki Gül’den Sert Açıklamalar!

Çorum Belediyespor Kulübü Başkanı Zeki Gül, son zamanlarda kulüp ve hakkında çıkan haberlere sert yanıt verdi. Başkan Gül, “Kulübün tek kuruşuna dokunmadığımızı buradan ilan ediyorum, kulübü yönetecek varsa buyursun gelsin” dedi.

Çorum Belediyespor Yönetimi, teknik heyet ve futbolcular birlikte moral yemeği yediler. Başkan Zeki Gül yemekte bir dizi açıklamalarda bulundu. Son zamanlarda tepkilere maruz kalan istifası istenen Başkan Gül, adeta meydan okudu.

Hiç bir menfaat beklemeden her şeyi kulübün çıkarları için yaptıklarını söyleyen Zeki Gül, son günlerde kendisi ve kulüp hakkında yapılan eleştirileri hak etmediklerini dile getirdi. Yönetim kurulu olarak kulübü yönetirken tek kuruşluk çıkarlarının olmadığını bildiren Başkan Gül, “Biz bu kulübü en ufak menfaat beklemeden yönetiyoruz. Biz bu kulüp için yaptığımız hizmetleri maddi karşılık gözetmeksizin yapıyoruz. Bizim olduğumuz yerde bu gibi şeylerin konusu bile olmaz. Zaten böyle bir durum olsa bu kadar rahat konuşamayız. Bu konuda herkese hodri meydan diyoruz. Kulübün tek lirasına dokunmadığımızı buradan alenen söylüyorum.

Kulübü Yönetecek Varsa Buyursun

Bizi istifaya davet edenler şunu iyi bilmelidirler ki, Sayın Muzaffer Külcü başta olmak üzere kulübü borçsuz yönetecek varsa buyursun gelsin denildi. Bizlerde bıraktığımız zaman yerimize geçecek alternatifler bekleriz. Bu da bizlerden sonra biz gibi kulübü borçsuz yöneteceklerdir. Bu nedenle kamuoyunun şunu iyi bilmesini istiyoruz ki, bizler gerek şehrimizi gerekse kulübümüzü temsil etme noktasında en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Ancak artık gün bunları tartışma günü değildir. Gün başarıya gidilen yolda, birlik ve beraberlik olma günüdür. Biz bu konuda üstümüze düşen her şeyi yapıyoruz yapmaya da devam edeceğiz.

Başkandan Amigolara Özel Teşekkür

Takımımızı her şartta destekleyen tribün liderlerimiz Hüseyin Nalcı, Şevket Yumutkan, Erdoğan Zembil, Soner Demirci, Hasan Gözübüyüklü ve Serdar Koçak’a teşekkür ediyoruz. Ayrıca her şartta bizden desteğini hiç bir zaman esirgemeyen Onursal Başkanımız ve Belediye Başkanımız Muzaffer Külcü’ye de teşekkür ediyoruz. Eğer birisi kendini zaten Çorumlu hissediyorsa zor gününde de takımın yanında olur. Olmak istemeyenlere zaten diyecek bir sözümüz yok.

Küfür Edenlerin Desteğine İhtiyacımız Yok!

Maçlara gelip küfür edecek olan varsa zaten gelmesinler. Bizim onların hiç bir şekilde desteğine ihtiyacımız yok. Bu takım 3. ligin en iyi takımı. Biz bu takımın şampiyon olacağına en azından Play-Off’dan çıkacağına inanıyoruz. Tüm şehrin takıma inanmasını ve destek olmasını istiyoruz. Gün artık birlik ve beraberlik olma günüdür. Biz buna inanıyoruz. Bizim gibi düşünen herkesi de maçlarımıza destek olmaya bekliyoruz. Bunu kendimiz için değil, bu şehir için istiyoruz” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*