Başkan Zeki Gül İstanbul’a Gidiyor

Çorum Belediyespor Kulüp Başkanı Zeki Gül hem 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği toplantısı hemde kura çekimi için İstanbul’a gidecek.

2. ve 3. lig grupların kura çekimi pazartesi günü İstanbul’da yapılacak. Çorum Belediyespor Kulüp Başkanı Zeki Gül Kulüpler Birliği Yönetim Kurulu toplantısı ve ardından da kura çekimine katılmak üzere bugün İstanbul’a gidiyor.

Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamada 2. ve 3. lig grupların kura çekiminin pazartesi günü İstanbul Riva’da bulunan Federasyon binasında yapılacağını açıkladı. Çorum Belediyespor’un mücadele edeceği 3. Lig’de toplam 54 takım bölgelere göre dengeli bir şekilde 18’erli üç gruba ayrılacak. Çorum Belediyespor Başkanı Zeki Gül, dün yapılan 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği’nin 1. Olağan Genel Kurulu’na katılamamıştı. Dün yapılan Genel Kurulda yeniden yönetim kurulu üyeliğine seçilen Başkan Gül, bugün İstanbul’a gidecek.

Bu akşam 2. ve 3. lig Kulüpler Birliği Yönetimi ilk toplantısını yapacak ve yeni yönetim görev dağılımını yapacak. Bu toplantıda ayrıca yeni sezonla ilgili yol haritası belirlenecek ve önümüzdeki günlerde yapılacak ziyaretlerle ilgili görüş alış verişinde bulunulacak. Başkan Zeki Gül, pazartesi günü ise grupların kura çekimine katılacak ve Çorum Belediyespor’un yeni sezonda mücadele edeceği grubu belirleyecek.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*