Başkan ‘Söz’ Aldı Ancak Yetmedi!

Cumartesi günü sahasında Başkent ekibi Ankara Demirspor’a 3-2 yenilen Çorum Futbol Kulübü’nde futbolcular maçın ikinci yarısına çıkarken, Başkan Fatih Özcan’a galibiyet sözü verdiler ancak başarılı olamadılar!

Cumartesi günü sahasında 8.hafta maçında Ankara Demirspor’u konuk eden Kırmızı-Siyahlılar, maçın ilk devresinde soyunma odasına 3-1 yenik gitti. Takımlar ikinci yarıya çıkarken, Kulüp Başkanı Fatih Özcan, tüm futbolcuları sahaya çıkış kapısının olduğu bölümde topladı.

Futbolculardan ikinci yarıda galibiyet sözü isteyen Başkan Özcan, “Benim inançsız insanlarla işim olmaz. Çıkın ve bu maçı benim için alın. Daha önce başardınız, yine başaracaksınız. Bu maçı alacağınıza söz veriyor musunuz? Söz mü?” dedi. Futbolcular da buna karşılık üç kez “Söz” diye bağırdılar.

İkinci yarıda ilk yarıya göre daha atak oynayan Çorum Futbol Kulübü, 58.dakikada Cengiz Ötkün ile skoru 3-2’ye getirerek umutlandı. Bu dakikadan sonra baskısını artıran Kırmızı-Siyahlılar, birçok net pozisyondan yararlanamadı ve sahadan 3-2 yenik ayrılarak, Başkan’a verilen sözü yerine getiremediler.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*