Başkan Özcan Kesenin Ağzını Açtı

Yeni Çorumspor Kulüp Başkanı Fatih Özcan, 24 Erzincanspor ve Payasspor galibiyetinin ardından Bucaspor maçı içinde kesenin ağzını açtı.

Yeni Çorumspor’da Başkan Fatih Özcan Payasspor maçının ardından soyunma odasında futbolcuları verdikleri mücadele ve galibiyetten dolayı kutladı ve alınan iki galibiyet ve pazar günü oynanacak Bucaspor maçının galibiyet primi için kesenin ağzını açtı.

Zorlu geçen doksan dakikanın ardından Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte soyunma odasına giden Başkan Fatih Özcan burda futbolcuların sevincine ortak oldu. Galibiyet kutlamasının ardından futbolculara bir konuşma yapan Başkan Fatih Özcan verdikleri mücadele ve galibiyetten dolayı hepsini tek tek kutladı ve bu serinin Bucaspor deplasmanında da devam etmesini diledi.

Edinilen bilgilere göre, Başkan Fatih Özcan’ın geçtiğimiz hafta sonu Erzincanspor deplasmanında ve çarşamba günkü Payasspor maçında alınan galibiyet primlerinde kesenin ağzını açtığı öğrenildi. Özcan’ın pazar günkü Bucaspor maçı içinde futbolculara ekstra motive aracı olarak bir prim açıkladığı belirtildi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*