Başkan Külcü’den Galibiyet Yemeği

Çorum Belediyespor Onursal Başkanı Muzaffer Külcü, dün Altay karşısında alınan galibiyetinden dolayı takımımıza yemek verdi.

Kulüp Başkan Yardımcısı Ömer Balaban’ın işletmeciliğini yaptığı yemekte, Belediye Başkan Yardımcısı ve Kulüp Başkanı Zeki Gül, yöneticiler Ömer Balaban, Mustafa Ercan, Okan Hergün, Ahmet Özçam, Mustafa Altunkaya, Fahri Yandık, Sinan Özdilli, Şükrü Türkoğlu, Alper Tığlı, Abdulkadir Kirtaban, İsmail Hakkı Melendiz, Nadir Solak, Hüseyin Teke, Genel Kaptan Yetkin Özbey ile birlikte teknik heyet ve futbolcular yer aldı. 

Yemekte ilk olarak söz alan Kulüp Başkanı Zeki Gül, takıma sonuna kadar güvendiğini söyledi. Altay maçında istenmeyen olaylar yaşandığını buna karşılık olarak gerekli güvenlik önlemlerinin alınması adına İç İşleri Bakanlığı, Emniyet Müdürlüğü ve diğer tüm birimlere gerekli olan tüm yazışmaları yaptıklarını ifade etti. İzmir deplasmanında gereken skoru alarak finale kalacaklarına inancının tam olduğunu söyleyen Kulüp Başkanı Zeki Gül, dünya ve ülkemizde yaşayan tüm Çorumlulara yaşattıkları mutluluktan dolayı teknik heyet ve futbolcuları kutladı.

Kulübümüzün Onursal Başkanı Muzaffer Külcü ise, yaptığı konuşmada Altay maçında aldıkları 2-0’lık galibiyetten dolayı teknik heyet ve futbolcuları kutladı. Şampiyonluğa giden yolda son iki maç kaldığını ifade eden Külcü, bu takımın bunu başaracağına inandığı kaydetti. Külcü, İzmir deplasmanında oynanacak olan karşılaşmada takımın yanında olacağını da sözlerine ekledi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*