Başkan, Kadro Dışlarının Perde Arkasını Anlattı

Yeni Çorumspor Başkanı Fatih Özcan, katıldığı bir programda, 1-0 kaybedilen Kocaelispor maçı sonrası süresiz kadro dışı bıraktıkları kaleci Onurcan Piri ve stoper Uğur Bulut’un durumlarına açıklık getirdi.

Maçtan sonra gerginliklerin yaşandığını doğrulayan Başkan Özcan, “Uğur, Kocaelispor’la oynayacağımız rövanş maçında kafa olarak hazır hissetmediği için oynayamayacağını söylemiş. Hocamız da gelip durumu bana bildirdi. En kritik maçımızda yanımızda olmayacak oyuncuyla işimiz yok. Biz, Uğur’u savaşsın diye transfer ettik. Uğur’un arkadaşlarını kafa olarak maça hazırlaması gerekirken böyle bir talepte bulunması çok yanlıştı. Biz de, kendisini kadro dışı bıraktık.

Onurcan’la ilgili olarak da, maçtan sonraki gerginlikte Kulüp Menajerimiz Oğuzhan Yalçın’la bir tartışması oldu. Ama konuştuk, sorunu tatlıya bağladık. Sonra öğrendik ki yardımcı hocamız Serkan Güney ve masörümüz Erdi Garip’in de katıldığı bir olay olmuş. Bunu sonradan öğrendik. Böylesine kritik bir maç öncesinde olayın gündeme gelmesi üzerine içim kan ağlayarak da olsa Onurcan’ı kadro dışı bıraktık. Aynı şekilde Serkan Güney ve Erdi Garip’in de kulüple ilişikleri kesildi” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*