Başkan Gül Taraftarla Buluştu

Çorum Belediyespor Başkanı Zeki Gül, bir grup taraftarla teravih sonrası bir araya gelerek çay içip sohbet etti.

Çorum Belediyespor Kulüp Başkanı Zeki Gül, taraftarlar grubunun ve liderlerinin Ramazan ayının manevi atmosferinde birlikte çay içme istediği geri çevirmedi. Çorum Belediyespor’un fanatik taraftarlarından Sefa ve Salih Umut Canbek kardeşlerin işletmeciliğini yaptığı Anıl Çayevi’nde gerçekleşen buluşmaya Çorum Belediyespor Kulüp Başkanı Zeki Gül, fanatikler taraftar grubu ve spor camiasının yakından tanıdığı grup lideri Erdoğan Zembil katıldı.

Ramazan ayının olmazsa olmazlarından çay ve simit eşliğinde yapılan hoş bir sohbette Başkan Gül, taraftarların dilek ve temennilerini dinledi. Sohbet havasında geçen buluşmada Gül, takımın daha iyi olması için taraftarlar ile birlikte el birliği ile çalışmak istediklerini ifade etti. Taraftarların sorularına içtenlikle cevap veren Gül, yapılan transferler ile taraftarların beklentilerine cevap vermeye çalıştıklarını söyledi. Gül, bugüne kadar yaz-kış demeden stadyuma gelerek kendilerine desteklerini en iyi şekilde gösteren taraftarlara teşekkür etti.

Maçlarda biraz daha sabırlı olmalarını isteyen Gül, “Taraftarların yaptığı her türlü taşkınlık kulübe zarar vermektedir. Sizlerden isteğimiz bizleri yalnız bırakmamamız ve Çorumluya yakışır bir vaziyette küfürsüz tezahürat yapmanızdır. Bir kıvılcımın nelere mal olduğunu Altay maçında herkes gördü. Taraftarın yaptığı bir olumsuz hareket koca sezon sonunda şampiyonluğun kaçmasına sebep olabiliyor.” dedi.

Taraftarlar isteklerini kırmayarak kendileri ile çay içmeye gelen Kulüp Başkanı Zeki Gül’e teşekkür ederek, takımdan şampiyonluk beklediklerini vurguladılar.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*