Başkan Gül Kulüpler Birliği’nde

2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği olağan genel kurulu dün İstanbul’da gerçekleştirildi. Çorum Belediyespor Kulüp Başkanı Zeki Gül divan başkanlığını yaptı. Ayrıca Gül, Yönetim Kurulu üyesi olarak seçildi.

Açılış konuşmalarının ardından divan üyeleri seçildi. Divan Başkanlığına Zeki Gül seçilirken Mutlu Gürler ve Mustafa Atar divan üyeliğini yaptı. Kurucu Yönetim Kurulu faaliyet raporunun okunarak ibrasının ardından giriş aidatı olarak bin lira, yıllık aidatın ise 2. lig için üç, 3. lig için ise iki bin lira olarak belirlendi.

Başkan Zeki Gül 11 kişilik Yönetim Kurulu üyesi olarak görev aldı. Genel Kurul sonunda oluşan Yönetim Kurulu bugün bir araya gelerek ilk toplantısını düzenleyecek. Başkan seçiminden sonra görev dağılımı yapılacak.

Kurucu Başkan’a Plaket Gül’den

2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Kurucu Başkanı Hüseyin Yangın’a yönetim kurulu adına Zeki Gül bir plaket verdi. Altı ay önce kurulan ve Kurucu Başkanlık yapan Hüseyin Yangın’a hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verildi. Plaketi Divan Kurulu Başkanı olarak görev yapan Kulüp Başkanımız Zeki Gül taktim etti.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*