Başkan Gül Cizrespor Kafilesini Ziyaret Etti

Çorum Belediyespor Kulüp Başkanı Zeki Gül, bugün karşılaşacağımız Cizrespor kafilesine kaldığı otelde hoş geldin ziyaretinde bulundu.

Çorum Belediyespor Kulüp Başkanı Zeki Gül, ziyarette yaptığı konuşmada, Cizrespor’la oynadıkları ilk yarıda ki maçta Cizre halkının kendilerine ve futbolcularına yönelik misafirperverliklerini unutmadıklarını söyledi. Gül, “Cizre halkı bizleri alkışlayarak, en güzel şekilde misafirperverliğini gösterdi. Bizlerde Çorum’da Cizrespor’u en güzel şekilde ağırlayacağız. Her iki takımımıza da başarılar diliyorum” dedi.

Cizrespor Teknik Direktörü Fethi Çokkeser, Başkan Gül’ün ziyaretinden memnun kaldıklarını belirterek, “Dostça, sakatlıkların olmadığı bir maç olmasını diliyorum. Nazik ziyaretleri için Çorum Belediyespor Kulüp Başkanı Zeki Gül ve yönetimine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Belediyespor Kulübü 2. Başkanı Ömer Balaban ve Amatör Sporlardan Sorumlu Asbaşkan Mustafa Ercan‘ın da eşlik ettiği ziyarette Zeki Gül, saat 13.30’da Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı’nda oynayacakları Cizrespor maçına tüm Çorum halkını davet etti.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*