Balcı: “Play-off’a kalmayı umuyoruz”

Çorum Futbol Kulübü’nün devre arasında kadrosuna kattığı genç golcü Oktay Balcı, Ergene Velimeşespor maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Dün yapılan Ergene Velimeşespor maçı antrenmanı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan 23 yaşındaki genç santrafor Oktay Balcı, takımı ve kendini değerlendirdi. Transfer süreci ile ilgili de konuşan Balcı, play-off’a kalmayı umduklarını söyledi.

Ara transfer döneminde Pendikspor’dan satın alma opsiyonlu kiralık olarak alınan Oktay Balcı, geride kalan haftalarda çok süre alamadı. ikinci yarıdaki beş maçın 4’ünde sonrada oyuna giren genç golcü bu maçlarda 54 dakika süre alabildi.

“2.yarıyı, takımı ve kendi performansını değerlendirir misin?” soruna genç yetenek, “Önümde iyi giden Sinan ağabey var. Ben de görev aldığım süre boyunca elimden geleni yapmaya çalışıyorum” dedi.

Çorum ile ilgili düşünceleri sorulan Balcı, “Çorum’u daha önceden biliyordum. Sevdiğim ağabeylerimle falan da konuştum. Sonuç olarak buraya gelmeyi tercih ettim. Şu an hep beraber play-off için çalışıyor ve play-off’a kalmayı umuyoruz. Takım olarak iyi takımız. Alabildiğimiz tüm maçları alıp önümüze bakıyoruz. Her maçı kazanmak için çıkıyoruz” diye konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*