Aykut Emre’den Hocaya Tepki!

Bugün oynanan maçta Çorum Belediyespor kanadında ilginç gelişmeler yaşandı. 30. dakikada oyundan alınan Salim ve daha sonra 72. dakikada oyundan alınan Aykut Emre’nin formasını yere fırlatması takımda neler oluyor sorunu akla getirdi.

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Gürses Kılıç, Salim Uzun’un performansından memnun kalmayınca ilk yarının 30. dakikasında oyundan Salim’i çıkartarak Yeldar’ı oyuna aldı. Sağ kanatta oynamaya başlayan Yeldar pek bir varlık gösteremeyince 82. dakikada oyundan alınarak yerine Sebahattin Usta girdi. Salim 30. dakikada oyundan çıkmanın şoku ve üzüntüsü ile direkt soyunma odasına gitti.

Teknik Direktör Gürses Kılıç, dakikalar 72’i gösterdiğinde Aykut Emre Yakut‘u oyundan çıkarttı ve yerine yeni transfer Ali Kemal Başaran’ı aldı. Bu değişikliğe tepki gösteren Aykut önce sahadan yavaş adımlarla ilerledi daha sonra Gürses Kılıç’ın elini uzatmasına rağmen hocasıyla tokalaşmadan kulübeye doğru ilerledi. Kulübede sinirlerine hakim olamayan Aykut formasını çıkartıp yere fırlattı. Oldukça sinirli hareketler sergileyen Aykut Emre bir süre sonra soyunma odasının yolunu tuttu. Futbolcusunun hareketlerine tepki vermeden saha kenarında izleyen Gürses Kılıç, durumdan rahatsız olduğunu yüz mimikleriyle belli etti.

Aykut Emre Yakut‘un bu hareketlerinden sonra futbolcuya ceza verilmesine kesin gözüyle bakılıyor.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*