Aykut Emre ve Ahmet Şahbaz Tribünden İzledi

Hafta başında şok bir kararla yolların ayrıldığı Ahmet Şahbaz ve Aykut Emre Yakut, Pazar günü oynanan Van Belediyespor karşılaşmasını tribünden takip ettiler.

Disiplinsiz davrandıkları nedeniyle teknik heyetin raporu doğrultusunda yolların ayrıldığı Ahmet ve Aykut, yönetim tarafından sezon sonuna kadar izinli olarak kağıt imzalamışlardı. İzinli olmalarına rağmen şehri terk etmeyen futbolcular, Van Büyükşehir Belediyespor maçını, Emrullah Kokoç’un oğluyla birlikte takip ettiler.

Ayrıca, maç başlamadan önce kapalı tribünde bulunan taraftarların bir bölümü “Şahbaz, Aykut nerede” diye slogan atmasına Futbol Şube Sorumlusu Okan Hergün, maç akşamı TV19’dan sert tepki gösterdi. Hergün, yönetim olarak aldıkları kararın arkasında duracaklarını ve maçtan önce yapılan bu hareketin son derece yanlış olduğunu ifade etti. Takım sevdalısı hiç bir taraftarın böyle bir yanlışa ortak olmaması gerektiğini söyleyen Hergün, “Sahada o futbolcular yerine forma giyen insanlara büyük kötülük yapılıyor. Biz kararımızı verdik bizim için en doğru yol olduğuna inanıyoruz. Bundan kesinlikle dönüş yok” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*