Ateş: “Önceliğimiz stoper transferi”

Çorum FK Sportif Direktörü Yakup Ateş, kadro olarak eksik olduklarını ancak şu anda en önemli önceliklerinin Salih Zafer’in ayrılması nedeniyle savunmaya transfer yapmak olduğunu ve bunun için yoğun bir şekilde çalıştıklarını söyledi.

Ara transfer döneminin çok zor olduğunu belirten Yakup Ateş, “Yaşadığımız bu sıkıntılara rağmen eksiklerimizi gidermek için çalışmalarımız yoğun şekilde sürüyor. En kısa sürede bu transferleri yapmak istiyoruz. Sayısal olarak eksiğimiz var ancak şu an birinci önceliğimiz stoper bölgesi. Başka mevkilere de transfer yapabiliriz bunu duruma göre önümüzdeki günlerde değerlendireceğiz.

Bu konuda zamanımızda çok dar. Bugün itibari ile tek düşüncemiz ikinci yarının ilk maçında pazar günü deplasmanda oynayacağımız Diyarbekirspor maçı. Bu maçtan galibiyet ile ayrılarak bir sonraki hafta evimizde büyük taraftarımızın önünde güzel bir atmosferde Ergene Velimeşespor maçını kazanarak yarışın içinde olduğumuzu göstermek istiyoruz.

Çorum FK taraftarlarının takımlarına sonuna kadar sahip çıkacağına ve bizim itici gücümüz olacağından en ufak bir şüphemiz yok. Hedefe giden yolda en büyük gücümüzün taraftarımız olduğunu biliyoruz. Onlarında bizlere inanmaları ve güvenmelerini istiyoruz” diye konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*