Aşkan: “Puan kaybı istemiyoruz”

Genel Kaptan Kenan Aşkan, deplasman galibiyetinin anlam kazanması için Adliyespor maçını kazanmak zorunda olduklarını söyledi. Aşkan, hedefe giden yolda iç sahada puan kaybı yaşamak istemediklerini belirtti.

Çorum Belediyespor Genel Kaptanı Kenan Aşkan, hedefe oynayan bir takım olarak evlerinde puan kaybı yaşamak istemediklerini sahalarındaki bu ilk maçta taraftarlarını yanlarında görmeyi arzu ettiklerini söyledi. Aşkan, sezona iyi başladıklarını ve deplasmandan üç puanla dönerek moral bulduklarını belirtirken, “Yeni kurulmuş bir takım olarak sezona hemde deplasmanda galibiyetle başlamak çok önemli. Ancak lig uzun bir maraton ve henüz başındayız. Deplasmanda alınan galibiyetin anlam kazanması için evimizdeki maçı kazanmak zorundayız. Hafta başından buyana çok iyi hazırlandık. Her geçen hafta üzerine koyarak gidiyoruz ve eksiklerimizi tamamlıyoruz. Tabi ki sezonun evimizde oynayacağımız bu ilk maçında en büyük isteğimiz taraftarlarımızı yanımızda görmek.

Sahada mücadele edecek futbolcu kardeşlerimize verilecek destek çok önemli. Ligin henüz başındayız ve her takım puan için sonuna kadar mücadele edecektir. Kendi seyircimiz önünde oynayacağımız bu maçtan tribünleri dolduracak taraftarlarımızında vereceği destekle üç puanla ayrılacağımıza inanıyorum”

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*