Arsin Mesaisi Başladı

Takımımız ligin sekizinci haftasında pazar günü sahasında oynayacağı Arsinspor maçının hazırlıklarına dün yaptığı antrenmanla başladı.

Pazar günü Aydınspor deplasmanından 2-0’lık galibiyetle dönerek morallenen Kırmızı-Siyahlı takımımız bir günlük iznin ardından dün akşam saat 17’de Nazmi Avluca sahasında haftanın ilk antrenmanını yaptı. Teknik Direktör Yusuf Tokuş, yönetimindeki antrenmana sakatlıkları bulunan Abuzer ve Doğukan katılmazken İzzet ise takımdan ayrı olarak düz koşu yaptı. Teknik patron Tokuş’un kısa bir konuşmasının ardından antrenmana geçen Şimşekler, ısınma hareketlerinin ardından sahanın kenarlarına konulan huniler de koordinasyon hareketleri yaptıktan sonra sahanın ortasındaki minyatür kaleye gol attılar ve a.rdından koşuya devam ettiler.

Oldukça moralli oldukları gözlenen futbolcular daha sonra yarı sahada taktik çalışma ve kısa süreli bir çift kale ile haftanın ilk antrenmanını tamamladılar. Antrenman boyunca yöneticilerin, teknik heyet ile futbolcuların kendi aralarında şakalaşmaları dikkat çekti.

Antrenmanı Futbol Şube Sorumluları Mustafa Altunkaya ve Sinan Özdilli de izlediler. Çorum Belediyespor Arsinspor maçının hazırlıklarını bugün yapacağı antrenmanla sürdürecek.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*