Antalya Kampı Bugün Başlıyor

Sezonun ikinci yarısının hazırlıklarını 4 gündür Çorum’da sürdüren Kırmızı-Siyahlılar, bugün Antalya’da toplanarak devrenin ilk maçına kadar çalışmalarını burada yapacak.

Geçikmeli de olsa 2 Ocak Pazar günü Çorum’da toplanarak sezonun ikinci yarısının hazırlıklarına başlayan ve Çarşamba gününe kadar kendi tesislerinde çalışan Çorum FK, ikinci etap hazırlıkları için bugün Antalya’da toplanacak ve günün ilk antrenmanını akşam saatlerinde gerçekleştirecek.

Konuyla ilgili olarak kulüpten yapılan açıklamada, “Takımımız 2021-2022 sezonunun 2.yarı hazırlıklarının 1.etabını 05.01.2022 Çarşamba günü akşam saat 17.00’de tesislerimizde yapmış olduğu antrenmanla tamamladı.

Takımımız 2.etap hazırlıklarına 07.01.2022 Cuma günü Antalya’da kamp yapacağı otelde toplanıp başlayacaktır. TFF 2.Lig Kırmızı Grup’un 20.haftasında deplasmanda karşılaşacağımız Diyarbekirspor A.Ş maçının hazırlıklarını Antalya’da sürdürecek olan takımımız, 14.01.2022 Cuma günü müsabakanın oynanacağı Diyarbakır’a geçecektir” denildi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*