Ankaos, GÖKBÖRÜLER Oldu!

Takımımızın, Ankara’daki cefakar taraftar grubu Ankaos isim değişikliğine gitti. 2011 yılından berri şehrimizi ve takımımızı her platformda destekleyen Ankaos’un yeni adı Gökbörüler oldu.

Ankara’da yaşayan Çorumlu hemşehrilerimizin 2011 yılında kurduğu Ankaos Taraftar Grubu’nun yeni adı GÖKBÖRÜLER TARAFTAR GRUBU oldu. Grubun sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde;

“Selamün Aleyküm
2011 Ağustos da bir Ramazan gününde Ankara’dan 3 Kırmızı Siyah aşığı ÇORUMLU olarak çıktığımız yolda, Çorumspor taraftar gruplarından Kaos’un isminden esinlenerek grubumuzun ismini ANKAOS olarak uygun görmüştük. Kim var haydi dediğimiz Ankara’dan ilk maçımız olarak ÇORUMSPOR – Kocaelispor maçına 19 kişi ile gittik. Ardından çok sehirler gördük, hepsi 90 dakika bir simiti 3 kişi yediğimiz deplasman yolları bi baktık İstanbul’a, bir baktık Safranbolu’ya, bir baktık Darıca’ya, Bir Baktık Eskisehir’e, Bir Baktık Kütahya’ya, Bir Baktık Kocaeli’ye götürdü, hepsi sevdamızın uğruna.. Daha gidilecek çok deplasmanımız var ne de olsa Sizlere Cefa Bize Sefa Deplasman Yollari dedik !

Bizler bir aile olarak görüyoruz herkesinde bildiği üzere kemik bir kadromuz var ve bu kadronun kararı ile An itibari ile ANKAOS grubunun ismini GÖKBÖRÜLER olarak değiştirmiş bulunuyoruz. Allah utandırmasın. Son kez Cizre maçında atkımızı açıp ANKAOS ismine veda edeceğiz. Allahın izni ile Ankaos Cizrede Takımımızın arkasında olacaktır.

Yeni İsmimizi GÖKBÖRÜLERİ tüm ÇORUMSPOR taraftarlarına ve ÇORUM kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz.”

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*