Altı Futbolcunun Sözleşmesi Devam Ediyor

Çorum Belediyespor’da yeni sezon öncesi altı futbolcunun sözleşmesi devam ederken, kiralık ve sözleşmesi bitenler birbir takımdan ayrılıyor.

Kırmızı-Siyahlı takımın biten sezondan 25 futbolcusundan dördü kiralık olarak kadroya katılırken 21 futbolcudan altısının sözleşmesi devam ederken 15’inin ise bitti. Sözleşmesi biten futbolculardan altısı ise yeni kulüpleriyle anlaşma imzaladı. Takımda sözleşmesi devam eden futbolcular şunlar: kaleci Sercan Çobanoğlu, genç kaleci Onur Tekin, Burak Gündoğdu, Salim Uzun, Selim Dilli ve devre arasında kadroya katılan Abdullah Sercan Tanırgan. Kiralık olarak anlaşma sağlanan Ahmet Şahbaz, Ali Kemal Başaran, Mertcan Aktaş ve Yakup Alkan  ise kulüplerine geri döndüler.

Sözleşmesi biten futbolculardan Burak Onur Orduspor FK ile Çağrı Tekin, Hüseyin Erol ve Sebahattin Usta Ankara Demirspor ile Ahmet Köseoğlu Bergamaspor ile Emrullah Kokoç ise Darıca Gençlerbirliği ile anlaştı. Kırmızı-Siyahlı takımın kadrosunda bulunan sözleşmesi biten futbolcular ise, Abdullah Karmil, Akın Karaaslan, Aykut Emre Yakut, Cenk Yılmaz, İmam Almas, Tahir Kurtuluş, Ufuk Arslan, Yakup Kayış ve Yeldar Yamaç.

Bu futbolcularında çoğunun Çorum Belediyespor’da devam eden belirsizlik nedeniyle kulüplerle temaslarının olduğu ve önümüzdeki günlerde yeni isimlerinde farklı kulüplerle anlaşma imzalaması bekleniyor.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*