Altay Deplasmanına Sınırsız Araç!

Takımımızın Pazartesi günü deplasmanda Altay ile oynayacağı Play-Off ikinci maçında İzmir’e sınırsız araç kaldırılacak.

Çorum Belediyespor, 8 Mayıs Pazartesi günü Altay ile rövanş maçı oynayacak. Bu maça yoğun ilgi gösteren taraftarlarımız için sınırsız araç ayarlanmıştır. Gitmek isteyenlerin isimlerini yazdırmakta acele etmesi gerekiyor. İşte tribün liderlerinden gelen o güzel açıklama:

“Altay maçı için 8 Mayıs Pazar Akşamı saat 22:30‘da Saat Kulesi Meydanında Toplanılarak Saat 23:00’de İzmir’e Hareket Edilecektir.. Maça gelen herkesin Renk Bütünlüğü Açısından KIRMIZI-SİYAH ATKI ve FORMA’larla Gelmesi Gerekmektedir.. Ayrıca Taraftarımız için SINIRSIZ OTOBÜS Tahsis Edilmiştir. Gidiş-Dönüş ve Yemek ÜCRETSİZDİR..

Deplasmana Gelecekler Kesinlikle Tribün Liderlerine İSİM Yazdırmaları ve Kimlikleri ile 1 adet Kimlik Fotokopisini Yanlarında Bulundurmaları Zorundadır.. Aksi takdirde hiç bir taraftarımız GÖTÜRÜLMEYECEKTİR.. Güzel bir deplasman yaşayacağız sonuç ne olursa bize yakışan bir şekilde tribünde Takımımıza Destek Vereceğiz.. İzmir’de Yaşayan Çorumlu Kardeşlerimiz ve Çorum’dan Kendi Araçlarıyla Gitmek isteyen Taraftarımızda İzmir’de Bize yakışır bir şekilde hareket etmesini istiyoruz..Kendi Şehrimize nasıl Saygı duyulmasını istiyorsak, Aynı şekilde Gittiğimiz Şehre’de Saygı Göstermeliyiz.. Sonuçta taraftarız ama ÇORUM Şehrini Temsil ediyoruz.. Deplasman Konusunda bizlere Yardımcı olan ÇORUM BLDSPOR Yönetimine Teşekkür Ederiz..

SAYGILARIMLA
KIRMIZI ŞİMŞEKLER

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*