Ahmet Şahbaz’ın Gönderilme Sebebi Belli Oldu!

Dün Çorum Belediyespor’da sıcak gelişmeler yaşandı. Stoper Ahmet Şahbaz ve orta saha oyuncusu Aykut Emre Yakut disiplinsiz davranış sergiledikleri sebebiyle takımla ilişiği kesildiği açıklandı. 

Dün akşam saatlerinde yönetim tarafından yapılan bir açıklamayla 2 futbolcu ile yollar ayrıldı. İşte Çorum Belediyespor Yönetiminin yaptığı o açıklama: “Orta sahada görev yapan Aykut Emre ve savunma oyuncusu Ahmet Şahbaz’ın kulübümüzle ilişiği kesildi. Teknik Heyetin raporu doğrultusunda yönetim kurulunun aldığı karar neticesinde iki futbolcu ile yollarımızı disiplinsiz davranışları nedeniyle ayırdık. Her iki futbolcumuza da bundan sonraki futbol yaşantısında başarılar dileriz”.

Özellikle Aykut Emre‘nin daha önce yaptığı hatalar ve Erzin Belediyespor deplasmanında ilk yarının bitmesiyle maçtan alınınca yedek kulübesi yerine tribünden maçı takip etmesi bardağı taşıran son damla oldu. Bu futbolcu disiplinsiz davranışları ile gönderildi söylenebilir ancak Ahmet Şahbaz için aynı şey söylenemez alınan bilgilere göre futbolcunun yüksek maliyeti sebebi ile yolların ayrıldığı konuşuluyor.

Devre arasında Kırklarelispor’dan kiralanan tecrübeli stoper Ahmet Şahbaz‘ın yüksek maç başı ücretinden dolayı gönderildiği bilgisine ulaşıldı. 3600 lira maç başı ücreti aldığı öğrenilen Ahmet, ikinci yarı tüm maçlarda forma giydi. Ancak ikinci yarıda savunmadaki sorunu çözmek için alınan Ahmet Şahbaz’ın gönderilme sebebi akıllara şu soru işaretini bırakıyor, bu kadar yüksek maliyeti varsa bu oyuncu neden takıma alındı 8 hafta oynadıktan sonra neden gönderildi. YOKSA BİR ŞEYLERDEN ARTIK UMUTLAR KESİLDİ BU KADRO BİZE YETER DÜŞÜNCESİNE Mİ VARILDI!!!

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*